Наша кнопка :

Adverno
Код кнопки

Объявление

Добриво калійне, екологічне, мінеральне й універсальне - Другое

Код: 204293 Создано: 13-04-2024 13:39
Добриво калійне,  екологічне,  мінеральне й універсальне

Цена:

13.50 грн.

Владелец: Все объявления этого владельца

u64057

0% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 0, что составляет 0% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 0. Количество отрицательных отзывов: 0.
Тип объявления:Частные объявления - продам, предлагаю
Состояние:Новый
Категория:Другое
Регион:Украина, Киев и область
Реклама:

Екологічне комплексне мінеральне добриво Екоплант містить калій (28-34%) у водорозчинній і легкодоступній для рослин формі, фосфор (4-6%), магній (8-12%), сірку (8-16%), кальцій (10-17%) і мікроелементи (залізо, бор, цинк, мідь, марганець, хром, молібден, кобальт). Розмір гранул: 1,6-3 мм (дрібна фракція), 3-6 мм (середня), гранули не гігроскопічні.

Добриво екологічне, бо не містить хлору й азоту, натомість містить калій і кальцій, за відсутності яких рослини накопичують радіонукліди. «Екоплант» має сертифікат «Органік стандарт», визнаний в ЄС і Швейцарії. Добриво виготовлене з рослинної сировини - золи соняшника. Екоплант дієвий на ґрунтах із середньою й підвищеною кислотністю, бо він сприяє зниженню кислотності ґрунтів завдяки лужній реакції (рН 10-12).

Добриво комплексне й воно годиться для використання під усі с/г культури. За результатами випробовувань державним Інститутом Картоплярства використання добрива спричинило покращення кількості та якості урожаю, зокрема збільшення вмісту крохмалю та вітаміну C у бульбі, покращення смакових якостей, зменшення кількості нітратів. Застосування Екопланта сприяє збільшенню вмісту білків у зернових, жирів у олійних і вуглеводів у овочевих культурах, фруктах і буряках. Також дія екопланта посилює стійкість рослин до низьких температур і посух.

Ціна 13500 грн/тону. Фасовка в мішках 20-40 кг або біг-бегах 600 кг.

Реклама:

Картинки

Контактные данные

Имя: Александр

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактные телефоны:  
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *
Введите код показанный на рисунке

Реклама: